Indywidualnie dopasowane zabiegi kosmetyczne

Dbając o piękne, smukłe i zdrowe ciało naszych Klientów rozpoczęliśmy współpracę z profesjonalnym salonem kosmetycznym, z dyplomowanymi kosmetologami na pokładzie. Mamy przyjemność poinformować i zaprosić Państwa do Hair & Body Design. Odpowiednio dobrane zabiegi kosmetologiczne idealnie będą komponować się z opracowanym przez Panaceum planem żywieniowym i dietetycznym.

Z jakich profesjonalnych i skutecznych zabiegów skorzystacie w Hair & Body Design?

.

Po pierwsze z innowacyjnej endermologii medycznej MED SHAPE. Słowo „medyczna” odgrywa tutaj szczególną rolę. Endermologia dostępna w salonie Hair & Body Design posiada stosowne certyfikaty medyczne i jest jedyną, najskuteczniejszą i nieinwazyjną metodą walki z otyłością oraz cellulitem na bielskim rynku! To połączenie czterech nowoczesnych technologii – MHZ RF, światła LED, lasera biostymulującego, vacum z rolkami napinającymi – stosowanych w zabiegach zarówno na całe ciało, jak i delikatną twarz. Dzięki temu połączeniu mobilizujemy wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz ujędrniania i modelowania sylwetki. Tego typu zabiegi stosujemy również w leczeniu luźnej, pomarszczonej skóry, ujędrnianiu skóry po porodzie czy walki z jej krępością. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Wielu naszych Klientów, korzystając z rekomendacji żywieniowych i medycznej endermologii już zgubiło kilka centymetrów i kilogramów!

Po drugie system bandaży AROSHA. To specjalistyczna formuła, będąca skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami ciała. Szereg zabiegów redukuje cellulit, modeluje oraz ujędrnia sylwetkę. Dodatkowo zapewnia odpowiednie nawilżenie ciała, a tym samym walczy z oznakami starzenia się skóry. Filozofia zabiegów to owijania ciała bandażami nasączonymi aktywnymi substancjami. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Po trzecie, zabiegi pielęgnacyjne dla ciała na bazie najwyższej jakości kosmetyków, włoskiej marki Comfort Zone

Smukła sylwetka, czyli ponownie bandaże, ale w innej formule. To połączenie działań wyszczuplających z seansem aromaterapeutycznym oraz skuteczna walka z cellulitem.

Aktywny detoks, terapia odtruwająca i oczyszczająca układ limfatyczny. Skoncentrowana dawka materii mineralnej zapewnia intensywne działanie drenujące oraz pobudzające przemianę materii
i energii w organizmie. Zabieg detoksykujący stosowany jako pierwsza faza kuracji oczyszczających
i programów odchudzających. Usprawnia przepływ krwi i limfy potęgując efekty diet oraz aktywności fizycznych.

MEDI SPA, 30 – minutowy zabieg, który uświadamia nam, iż długowieczność naszej skóry zależy przede wszystkim od trybu naszego życia. To połączenie substancji roślinnych, techniki Kabat, neuromuskularnej techniki rehabilitacji wzmacniającej tkanki oraz elastyczność mięśni. Wszystko w walce z procesem starzenia się skóry.

Szczegóły i ceny zabiegów znajdziecie na stronie: www.hairbodydesign.pl oraz pod numerem telefonu: +48 608 750 565

NEWS

Połączenie sił trzech niezależnych podmiotów to gwarancja sukcesu i piękna Waszej sylwetki. Gorąco zapraszamy Panie i Panów 2 czerwca do salonu Hair Body Design na Dzień Idealnej Sylwetki, czyli konsultacje ze specjalistami. Co przygotowaliśmy?

30 minutową bezpłatną konsultację z dietetykiem klinicznym, Agnieszką Czernek i kosmetologiem Hair Body Design zawierającą krótki wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, specjalistyczny pomiar masy oraz składu ciała metodą BIA (bioimpendancji) profesjonalnym analizatorem TANITA, a także  interpretację otrzymanych wyników wraz z odniesieniem do norm  (m.in. BMI, % tkanki tłuszczowej, % mięśni, gęstość mineralna kości, otłuszczenie narządów jamy brzusznej, wiek metaboliczny). Ponadto rekomendacja zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dla ciała w trosce o smukłą i piękną sylwetkę.

90 minutową pełną konsultację dietetyczną oraz kosmetologiczną w cenie 150 zł. Konsultacja zawiera:

 • specjalistyczny pomiar masy oraz składu ciała metodą BIA (bioimpendancji) profesjonalnym analizatorem TANITA
 • interpretacja otrzymanych wyników, odniesienie do norm  (m.in. BMI, % tkanki tłuszczowej, % mięśni, gęstość mineralna kości, otłuszczenie narządów jamy brzusznej, wiek metaboliczny)
 • szczegółowy wywiad zdrowotny oraz żywieniowy
 • wstępne rozpoznanie,
 • wskazania do dalszej diagnostyki, zlecenie niezbędnych badań laboratoryjnych,
 • przekazanie instrukcji prowadzenia kilkudniowego dzienniczka żywieniowego
 • pierwsze wskazówki dotyczące korygowania dotychczasowych błędów dietetycznych
 • sugestie dotyczące ewentualnej suplementacji
 • możliwość wykonania testów w kierunku nietolerancji pokarmowej IgG (na 59, 64, 96 lub 120 produktów)
 • analiza kosmetologiczna ciała
 • rekomendacja i dobór odpowiednich zabiegów kosmetycznych (rodzaj, ilości, częstotliwość, określenie partii ciała) pozwalający na uzyskanie zgrabnej sylwetki, dopasowanych pod kątem określonych problemów i rekomendowanego planu żywieniowego

Na nasze konsultacje obowiązują zapisy, których dokonacie telefonując pod numer: +48 608 750 565. Ponadto dzięki Kasina Dobra czeka na Was również niespodzianka! Oczywiście, zgodnie z filozofią dnia – dla zdrowej i pięknej sylwetki. Zapraszamy!